2017   “Vers Glas”, Glasrijk Tubbergen, Tubbergen – NL, Curator Piet Augustijn, Catalogus

2017   “Wahrheit/Truth” Industriemuseum, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2017   Zomer van Glas “Vitrum et Lumen”, Lommel – BE, Jury, Catalogus

2016   “Glasplastik und Garten”, Internationale Glaskunst Biennale, Munster – DE, Curator Milan Vobruba, Catalogus

2016   2016 t/m 2023 “We the Explorers – NASA OSIRIS-REX Mission to Asteroid Bennu – Artworks on a Journey Through Space” – USA

2016   Kunstraum EN, Bergstrasse, Ennepetal – DE

2016   “12 Raume”, Kunstraum EN Villa Bondhove, Wetter – DE, Curatoren Werner Kollhoff & Michael Schlieper

2015   “NatureArt EN Ten Years After”, Nature Art in Hülsenbecker Tal, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2015   “Vis a Vis”, leden Kunstraum EN, Schwarzbach Galerie, Wuppertal – DE, Curatoren Werner Kollhoff & Michael Schieper

2014   “Kunstraum EN”, Jaartentoonstelling, Schwelm – DE

2014   “Poézie in Glas”, Glasrijk Tubbergen, Tubbergen – NL, Curator Piet Augustijn, Catalogus

2014   “The Dream”, De Betoverende Tuin, International exhibition, ArtSactuary Gallery, Ste-Marie-Geest, Wallonië – BE, Curator Tone Aanderaa, Catalogus

2014   “Kunst in Etzenrade”, n.a.v. 50 jarig bestaan Roraryclub Geleen, Etzenrade – NL, Curator Vera Schoffelen, Galerie 1, SBK Amsterdam.

2014   “Vleugels Verbeeld”, Hortus Botanicus, Haren – NL, NKvB Nederlandse Kring van Beeldhouwers, Jury, Catalogus

2014   “Keukenhof”, Kunsttentoonstelling, Lisse – NL, Organisatie Ansèl Sandberg

2013   Nature Art “WEGVANWATER”, Het Koningsteen, Oude Pastorie in Kapelle Op-Den-Bos, Vilvoorde – BE, Catalogus

2013   IKA Glassart in Synetongebouw, Bornem – BE

2013   “Glasplastik und Garten”, Internationale Glaskunst Biennale, Munster – DE, Curator Milan Vobruba, Catalogus

2013   “Mythen en legenden”, De Betoverende Tuin, ArtSactuary Gallery, Ste-Marie-Geest, Wallonië – BE, Curator Tone Aanderaa, Catalogus

2013   Kunst- en Museumnacht in Shakespeare Live! Galerie, Wuppertal – DE

2013   IKA afstudeerders ”Glaskunst Specialisatie Graad”, Crypte Hanswijkbaseliek, Mechelen – BE, Catalogus

2013   “Ovengevormd Glas”, Joure – NL, Catalogus

2013   “Balans”, Lustrumexpositie, Keukenhof, Lisse – NL, Organisatie Ansèl Sandberg

2012   Art event “Art-Crumbles | #9 | Leben = Theater”, Nijmegen – NL, Curator Meg Mercx

2012   “InArtefaktum”, Industriemuseum, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2012   “Narcissus”, Natuur en Cultuurpark Vijversburg, Tytsjerk – NL, NKvB Nederlandse Kring van Beeldhouwers, Jury, Catalogus

2012   IKA GlassArt 2012, Mechelen – BE

2011   “Aanwas 7”, BBK, Loods 6, Amsterdam – NL

2011   “Kunstdorp 2011”, St. Anthonis – NL

2011   IKA afstudeerders ”Glaskunst Hogere Graad”, voormalige matrassenfabriek Devis, Mechelen – BE, Catalogus

2011   “Heiligdomsvaart” O.L.V. Basiliek, Maastricht – NL

2011   “Blickwinkel”, Wasserschloss Werdringen, Hagen – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V.

2011   “Twintig Kunstenaars Uit Beide Limburgen”, St. Aldegondiskerk, As – BE

2011   “Wasser”, AVU Wasserwerk Rohland, Brackenfeld – DE

2011   Kunst & Atelier Route Schinnen – NL

2010   “SALON”, in Museum “Het Domein”, Sittard – NL, Curator Ad Himmelreich

2010   Kunstraum EN “Im Zeughaus Germersheim”, Germersheim – DE, Catalogus

2010   RUHR 2010 KunstvorOrt “Local Heroes“, Waltrop – DE, Curator Ilse Hilpert, Catalogus

2010   IKA GlassArt, Mechelen – BE

2010   “Glass and Ceramics in Landscape”, 7e Internationale Exhibition, Elagin Palace Museum, St. Petersburg – RU, Invitation to participate in the Exhibition from Director Marina Urusova and Curator Elena Vlasova, Catalogus

2010   RUHR 2010 “Kunst in der Höhle”, Kluterthöhle, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2010   International Bazonnale 1 “Lust 2010”, Weimar – DE, Jury, Catalogus

2009   Residentie en Expositie Studio Meulensteen Art Centre en Beeldenstorm, Eindhoven – NL

2009   “Glasrijk Tubbergen”, Tubbergen – NL, Catalogus

2009   “Een Eigenzinnige Weg”, Glasmuseum Alter Hof Herding, Ernsting Stiftung, Coesveld – DE, Jury, Catalogus

2009   “Kunst in Etzenrade” Kunstmanifestatie Rotary i.s.m. Galerie 1 SBK Amsterdam, Etzenrade – NL, Curator Vera Schoffelen

2009   “Zwischen den Säulen”, voormalige Metaalfabriek Stockey & Schmitz, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2009   “Biennale Kleinplastik”, Hilden – DE, Jury

2009   “Besloten Hofjes”, IKA, Mechelen – BE

2008   “SALON”, in Museum “Het Domein”, Sittard – NL, Curator Vera Schoffelen

2008   “AITP – Art In The Park”, Galerie IK, MECC, Maastricht – NL

2008   “Glasrijk” Tubbergen – NL, Catalogus

2008   “Kunst in der Tiefgarage”, Sparkasse Ennepetal – Breckerfeld – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2008   “Glasplastik und Garten”, Internationale Glaskunst Biënnale, Munster – DE, Curator Milan Vobruba, Catalogus

2008   Kunstraum EN,“Stiftung für Ausbildung” in Papua, Ennepetal – DE

2008   Vrijbroekpark, Mechelen – BE

2008   IKA GlassArt, Mechelen – BE

2008   7e Biënnale Glasroute, Lier – BE, Jury, Catalogus

2008   “Wasserzeichen”, im Garten der Familie Berlet, Velbert–Langenberg – DE

2008   “Kunst in der Kluterthöhle”, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2007   Kunst & Atelier Route Schinnen – NL

2007   Galerie ”De Oude Barier”, Hasselt – B (Duo)

2007   AITP Art In The Park, Galerie IK, Stalken–Zutendaal – BE

2007   “Die Rückseite des Mondes”, BBK-Bergischland zu Gast auf Schloss Lüntenbeck, Wupertal – DE, Installation “Netzverbindung zwischen Himmel und Erde”, Catalogus

2007   Sculpture “Wachter der Zeit” in collectie opgenomen van Werner Richard – Dr. Carl Dörken Stiftung, Herdecke – DE

2007   Bildhauer Symposion EN, Herdecke – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V.

2007   2ème Biennale Internationale de Sculpture Contemporaine en Bourgogne, Nolay – FR, Jury, Catalogus

2007   Diafaan lll, Gent – BE, Jury, Catalogus

2007   “Nature Art EN”, Hülsenbecker Tal, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2007   Allévo, Goes – NL (Solo)

2006   Art Company, Maaseik – BE

2006   MobilArt, Kortenbergse Kunstkabinetten, Kortenberg – BE, Jury, Catalogus

2006   “Kunst in der Tiefgarage”, Sparkasse Ennepetal – Breckerfeld, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2006   “Glass–BE”, Hedendaags Belgisch Glas, Antwerpen – BE, Jury, Catalogus

2006   “Glaskunsttentoonstelling IKA”, Mechelen – BE

2006   Follydock IFCR International Folly Contest, Rotterdam – NL, Jury

2006   “Glas In Historisch Licht”, Kasteel Horn, Horn – NL, Catalogus

2006   Allévo, Goes – NL (Solo)

2006   “Trilogie”, Driehoek/Triangle/Dreieck, Academie voor Schone Kunsten, Hasselt – BE, Jury, Catalogus

2006   Golfclub “Olympus”, Amsterdam Z–O, – NL

2006   “De Kunstclub”, Eindhoven – NL

2006   “Trilogie”, Driehoek/Triangle/Dreieck, Centre Culturel, Seraing – BE, Jury, Catalogus

2006   “Jubileum expositie Galerie De Auw Sjoekelaatfabriek”, Gulpen – NL

2005   “Kunst in der Tiefgarage”, Sparkasse Ennepetal – Breckerfeld, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2005   Art Company, Maaseik – BE

2005   Deutsch–Niederländisches Künstlerdorf am Museum, Kevelaer – DE, Curatoren Peter Maschke en Jos van Beek

2005   “Scambio dÁrte”, Galerie REM, Jabeek – NL

2005   “Trilogie”, Driehoek/Triangle/Dreieck, Stadhuis, Kerkrade – NL, Jury, Catalogus

2005   Internationaal “Aquadialog mit dem Wasser”, Naturpark Eifel, Gemünd – DE, Catalogus

2005   “Nature–Art–EN”, Ennepetal – DE, Organisatie Kunstraum EN e.V., Catalogus

2005   Kunst & Atelier Route Schinnen – NL

2004   “Myl – Artsalon”, Maaseik – BE

2004   “Trilogie”, Driehoek/Triangle/Dreieck, Galerie De Kopermolen, Vaals – NL

2004   “Trilogie”, Driehoek/Triangle/Dreieck, Eurogress Aken – DE, Jury, Catalogus

2004   “Frau und Beruf”, Kevelaer – DE

2004   “Kunstmanifestatie” Etzenrade, Etzenrade – DE

2004   “Künstlermarkt Issum”, Issum – DE, Curator Peter Maschke

2004   Internationaal ”Beeldhouwsymposium“ 850 jaar Hamminkeln, Schloss Ringenberg, Hamminkeln – DE

2004   “Baumwelten – Weltbäume”, Bundesweltministerium, Bonn – DE, Curator Brigite Neufeldtt, Catalogus

2004   “Kunst 10–daagse, Stompetoren – NL

2004   Ariante, Alkmaar – NL

2003   “Tempus Arti”, internationaal kunstproject, Haspergouw – Hageland – BE, Jury, Catalogus

2003   “Baumwelten – Weltenbäume”, Rathaus, Pforzheim – DE, Curator Brigitte Neufeldt, Catalogus

2003   “Mars Exploration Rover – 2003 Mission” Participation, NASA – USA

2003   Internationaal “Beeldhouw symposium“, Capela das Artes, internationale uitwisseling, Alcantarilha – PT

2003   Galerie “REM”, Jabeek – NL

2002   “Deutsch–Niederländisches Künstlerdorf am Museum”, Kevelaer – DE, Curatoren Peter Maschke en Jos van Beek

2002   “Nederlands–Duits Kunstenaarsdorp”, St. Anthonis – NL, Curatoren Jos van Beek en Peter Maschke

2002   “Kunstevent”, Eindhoven – NL

2002   Galerie “REM”, Jabeek – NL (Duo)

2002   “Künstlermarkt Issum”, Issum – DE, Curator Peter Maschke

2002   Internationaal “Beeldhouw symposium”, Hamminkeln – DE

2002   “Kunst van Afval”, Heerlen – NL

2001   “Deutsch–Niederländisches Künstlerdorf am Museum”, Kevelaer – DE, Curatoren Peter Maschke en Jos van Beek

2001   “Keukenhof”, Lisse – NL, Organisatie Ansèl Sandberg

2001   “Beeldhouw symposium”, Hamminkeln – DE

2001   “Kunstschouw Westerschouwen”, Westerschouwen – NL, Jury, Catalogus

2001   “Beeldentuin Ravensteyn”, Heenvliet – NL, Jury, Catalogus

2001   “Pieces of Mind”, Terpkerk, Oud Urmond, Gemeente Stein – NL (Solo)

2000   “KunsTraum Niederrhein”, Duisburg, – DE, Jury, Catalogus

2000   “Kunstschouw Westerschouwen”, Westerschouwen – NL, Jury, Catalogus

2000   “Kunst op het Water”, Oud–Heverlee – BE, Jury, Catalogus

2000   Tentoonstelling “Master of Arts in European Arts and Cultures”, Tilburg – NL, Catalogus

2000   “Pro–Sessie”, Cuypershuis Stedelijk Museum, Roermond – NL, Jury, Catalogus

2000   “Fundatión Barceló”, Barcelona – ESP

2000   “Renaissance 2000 Project (R2k)”, Dallas – USA

1999   “Oh My God” Manifestatie, Eindhoven – NL

1999   “SAFE DEPOT” Atoomschuilkelder, Dalfsen – NL, Jury, Catalogus, Reizende tentoonstelling

1999   “Waar is Uw Kunst”, Niggendijke, Groningen – NL

1999   Expositie Master of Arts in European Arts and Cultures Degree, Leicester – UK, Tilburg – NL and Granada – ESP

1999   “Buitenkans”, Etzenrade – NL

1999   “Park of the Future”, Amsterdam – NL, Catalogus

1999   “Alles rondom het EI”, Noordwijkerhout – NL

1998   Galerie “REM”, Jabeek – NL (Duo)

1998   Gemeentemuseum Elburg, Elburg – NL (Solo)

1997   Gemeentemuseum Elburg, Elburg – NL (Solo)

1997   “Overmunthe Vlll”, Literaire avond, Maria Bemelmans Poëzie, Terpkerk Oud Urmond, Gemeente Stein – NL, Organisatie Culturele Werkgroep Stein

1997   “Clean door Kunst”, Etzenrade – NL

1997   “Alfons Blomme”, Izegem – BE

1997   Galerie Nova Zembla, Den Bosch – NL

1996   AA–Kerk Multimedia expo, Groningen – NL

1996   “SAFE DEPOT” Atoomschuilkelder, Dalfsen – NL, Jury, Catalogus, Reizende tentoonstelling

1996   Galerie “Auw Sjoekelaatfabriek”, Gulpen – NL (Duo)

1995   Galerie “Haentje te paart”, Middelburg – NL (Solo)

1995   ABP, “Op de rand van de aarde”, Heerlen – NL, In samenwerking met Provincie Limburg, Open Universiteit, Universiteit Utrecht, Rotary clubs en ABP

1995   “Kunstestafette Zuid-Holland”, Maassluis – NL, Catalogus

1995   “Terpkerk” in Urmond, Gemeente Stein – NL

1994   Stichting Kinderopvang Humanitas, Heerlen – NL (Solo)

1994   Rabobank, Middelburg – NL (Solo)

1994   Gemeentemuseum Maassluis – NL

1994   Galerie “Haentje te paart”, Middelburg – NL (Solo)

1993   Magnolia, Goes – NL (Solo)

1992   “START 1992” Centraal Beheer, Apeldoorn – NL

1992   Keramiekmarkt, Swalmen – NL

1991   IKL Integraal Kanker Instituut Limburg, Maastricht – NL (Solo)

1990   Expositie Bachelor in Education Fine Arts & Design Degree, ABK Academie Beeldende Kunsten Maastricht, VERIO, Maastricht – NL

1988   Expositie BFA Bachelor of Fine Arts & Design Degree, ABK Academie Beeldende Kunsten, Maastricht – NL